Varšuvos Šopeno oro uostas

Varšuvos Šopeno oro uostas

Varšuvos oro uostas didžiausias oro uostas Lenkijoje, čia leidžiasi maždaug 40-50% Lenkijos lėktuvų. Daugiau nei pusę šio srauto sudaro mus aptarnaujančios kompanijos - LOT Polish Airlines.

Terminalas A: Vienintelis terminalas sujungtas iš buvusiųjų pirmojo ir antrojo terminalo.
Pietiniame sparne: check-in ir A ir B zonos, atnaujintos 2015 metais.
Šiauriniame sparne: Check-in C,D ir E zonos.

Infrastruktūra:
Rasite bankomatus, bankus ir valiutų keityklas. Daug restoranų, kavinių, parduotuvių. Pašto paslaugos. Vaikų žaidimų aikštelė. VIP zona ir poilsio zonos. Automobilių nuomą, automobilių stovėjimo aikštelė.

Transportas:
Traukinys: geriausias būdas pasiekti centrą. Nauji takeliai, atidaryti tik 2012 metais, leis pasiekti miesto centrą per 20 min. Galite sėsti į betkurį traukinį, nes visi jie traukia link Centrinės Varšuvos stoties, ar mažos stotelės po žeme (Warszawa Śródmieście).

Kaina:
Vienas SKM bilietas (raudoni bilietai) kainuoja 4,40 PLN. Yra galimybė įsigyti ir trijų dienų bilietą. Bilietai paruodami ir terminale ir oro uoste specialiai tam pritaikytuose bilietų išdavimo mašinose. Bilietą galite įsigyti ir traukinyje. Daugiau apie bilietus Kaip rasti: išejus iš oro uosto pereikite gatve šalia taxi laukimo zonos, pasukite į dešinę prieš stovėjimo aikštelę ir kelias minutes eikite tiesiai. Stotelė šalia terminalo, dažniausiai šalia laukia autobusai. Į traukinių stotį vežą ir 175 autobusas. Jei važiuosite ne piko metu, sugaišite tik kelias minutes ilgiau.

Autobusas:
Autobusų linijos, kuriomis pasieksite miesto centrą: 175, 188 ir N32 (naktinis). 148 autobusas kursuoja į Ursynów - šiaurinę Lenkijos dalį ir Praga - rytinę miesto dalį. Metro stotį, Wilanowska, pasieksite 331 linija.

Automobilių nuoma: Informaciją rasite čia: https://www.warsaw-airport.com/car-rental.php

Daiktų saugojimas:
Rasite daiktų saugojimo skyrių tame pačiame aukšte, kuriame išvykstama, netoli A terminalo, šalia viešojo transporto stotelės. Galite savo daiktus laikyti net 72 valandas, reikia susimokėti prasidėjus naujai parai (t.y kas 24 h). Galite palikti ir kelioms minutėms ir kelioms valandoms - vis tiek reikės mokėti už saugojimo dieną. Paslaugos kaina nuo 12 iki 15 zlotų ( apie 3 - 3,5 euro). Automatai priima tik 1,2 ir 5 zlotų monetas ir neduoda grąžos. Kaina priklauso nuo jūsų bagažo dydžio.

Daiktų saugojimo spintelės dydžiai:
Įprastas bagažas : 640x600x940 mm;
Slidinėjimo bagažas: 1920x400x500 mm;
Golfo bagažas: 960x600x930 mm.

Negalima palikti brangių daiktų, elektronikos prietaisų ir degių daiktų. Visas instrukcijas gausite vietoje.

Pametus daiktus kreiptis:
Tel nr.: +48 (22) 650 2006
E-paštas: bagaz@polish-airports.com
Vieta: prie CDE zonų, prie išvykimo zonos, apsaugos skyrius.

Kontaktai:
Adresas: Żwirki i Wigury 1, Varšuva
Telefonas: +48 22 650 42 20